שאלות ותשובות

ההליך פשוט ומהיר, כל המידע שתצטרכו להזין יוצג עבורכם בצורה הטובה ביותר.

הביגוד של givelo פותח ועוצב עם הבדים הטובים והאיכותיים ביותר. הבחירה בבדים וחומרים איכותיים, מצריכה טיפול מיוחד בביגוד. הקפדה על כביסה עדינה, בחום נמוך תשמור את טיבו של ביגוד הרכיבה אם כי נעדיף תמיד לכבס ביגוד רכיבה בצורה ידנית, עם אבקת כביסה בלבד. זאת הפעולה ששומרת בצורה הטובה ביותר על איכות הבדים. במידה ומבצעים את הכביסה במכונה יש לכוון למקסימום טמפרטורה של 30 מעלות, להשתמש בכמות קטנה של אבקת כביסה ולהימנע מכל שימוש במרכך כביסה, מסיר כתמים או מלבין. חומרים אלו עלולים לפגוע באיכות הבד של הבגד. 

כמו כן: אין להשתמש במכונת ייבוש!

יש לתלות את הכביסה לייבוש באיזור מוצל.

לא ניתן להגיע למדוד את המוצרים אך אנו מציעים פלטפורמה חדשנית ונוחה ביותר בה נעזור לכם לבחור את המידה הנכונה ביותר עבורכם בשיחת טלפון או התכתבות בוואטסאפ. כמובן שהמשלוח אצלנו הוא חינם על כל הזמנה מעל 199 שקלים.

אם קרה והביגוד שהגיע הוא לא במידה הנכונה עבורכם אנחנו מציעים שירות החלפת מידה בקנייה הראשונה בחינם!

אנחנו נדאג לאסוף ממכם את המידה הלא נכונה, ונוציא אליכם משלוח נוסף עם המידה הנכונה. נשמע חלום, הא?

ובכן, אנחנו רוצים להוריד ממכם את החששות והפחדים לבצע את הרכישה הראשונה בתנאי חוסר ודאות ולהראות לכם שזה יכול להיות פשוט, קל ונוח ללא שום סיכון עבורכם!

בוודאי. ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום ממודעין.

המשלוח יגיע עד 6 ימי עסקים. יום עסקים ייספר עד השעה 12:00 של אותו היום. הזמנות שיתקבלו לאחר השעה הזו יופצו ביום שלמחרת. אנו נעשה כל שביכולתנו על מנת שתקבלו את המשלוח כמה שיותר מהר.

ניתן להחליף/ להחזיר מוצרים.

כדי לבצע החזרה/החלפה עליכם ליצור קשר במספר הטלפון 0543372011 בשיחה או בוואטסאפ שלנו. 

האתר עומד בסטנדרט המחמיר ביותר לפרטיות ואבטחת הלקוח. התשלום מאובטח והסליקה מתבצעת על ידי משולם. במועד ההזמנה תידרשו להזין כתובת מייל שאליה תגיע הקבלה הדיגיטלית שלנו לאחר ביצוע ההזמנה.